+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33

Forsining 8099 All Blue Lady
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Годинник Forsining 8099ML All Blue Lady Mesh - елегантний та стильний аксесуар для сучасної жінки. Цей жіночий годинник має механічний механізм і виконаний з якісної годинникової сталі, що забезпечує йому витривалість та надійність. Діаметр корпусу становить 32 мм, а товщина - 12 мм, що робить його зручним у носінні. Модель оснащена стійким до подряпин мінеральним склом та має водонепроникність до 30 метрів, що підходить для повсякденного використання. Синій колір корпусу та ремінця додає годиннику елегантного шарму, а розкладна застібка забезпечує легкість у використанні. Годинник має функції відображення годин, хвилин та секунд, що робить його практичним у повсякденному житті. Підтримується 12-місячна гарантія від виробника. Виготовлено в Китаї.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forsining |
| Цвет корпуса | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | Побутова (30 м) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, мм | 23 см |
| Диаметр корпуса | 32 мм |
| Застежка | Розкладна |
| Колір ремінця | Синій |
| Країна виробника | Китай |
| Материал корпуса | Годинникова сталь |
| Материал ремня | Годинникова сталь |
| Основні параметри | Діаметр корпусу: 32 мм, Тип механізму: Механіка, Гарантія: 12 місяців, Стать: Жіночі |
| Стекло | Мінеральне (стійке до подряпин) |
| Пол | Жіночі |
| Стиль | Повседневный |
| Тип механизма | Механіка |
| Толщина | 12 мм |
| Функции | Години, хвилини, секунди |
- Цена: 1 027 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1059-0119
1 027 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00


