+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Forsining 8200 Silver-Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Представляємо годинник Forsining 8200 Silver-Black, стильний та надійний аксесуар для сучасного чоловіка. Цей годинник має механізм з автоподзаводом та забезпечує функції годин, хвилин і секунд. Корпус виготовлений з якісної годинникової сталі, а діаметр становить 43 мм з товщиною 15 мм, що додає йому солідності. Завдяки водонепроникності до 30 метрів, ви можете не турбуватися про вплив води у побутових умовах. Сріблястий колір корпусу та ремінця, а також стійке до подряпин мінеральне скло підкреслюють повсякденний стиль годинника. Довжина ремінця складає 22 см, а зручна розкладна застібка робить його використання комфортним. Годинник має гарантію 12 місяців, що підтверджує високу якість продукції. Виробництво – Китай, бренд Forsining.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forsining |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | Побутова (30 м) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, мм | 22 см |
| Диаметр корпуса | 43 мм |
| Застежка | Розкладна |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Країна виробника | Китай |
| Материал корпуса | Годинникова сталь |
| Материал ремня | Годинникова сталь |
| Основні параметри | Діаметр корпусу: 43 мм, Тип механізму: Механіка з автоподзаводом, Гарантія: 12 місяців, Стать: Чоловічі |
| Стекло | Мінеральне (стійке до подряпин) |
| Пол | Чоловічі |
| Стиль | Повседневный |
| Тип механизма | Механіка з автоподзаводом |
| Толщина | 15 мм |
| Функции | Години, хвилини, секунди |
- Цена: 1 359 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1059-0145
1 359 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00




