+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Besta Box Command Set набір з компасом
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Besta Box Command Set - унікальний подарунковий набір для себе або найближчих. Набір складається із тактичного годинника, ножа, застібки з компасом та елегантної фірмової подарункової коробочки.Besta Command - командирський годинник розроблений фірмою Besta. Годинник має надійний сталевий корпус, люмінесцентне підсвічування вночі, а також японський механізм. Вони підійдуть під будь-який образ, яскраво виділятиме Вас і підкреслюватиме Ваш стиль.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Besta |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 50,9 |
| Вид індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 23,3 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Диаметр | 40 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Класична |
| Цвет корпуса | Черный |
| Колір ремінця | Хакі |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Тканевий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Молочний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 40х10,7 |
| Стекло | Минеральное |
| Стиль | Классический |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Толщина | 10,7 мм |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 г |
| Функции | Дата, люмінесцентне підсвічування |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
| Ширина ремешка | 20 мм |
- Цена: 1 975 ₴
- В наличии
- Код: 1954
1 975 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00


