+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33
Lee Cooper Matrix
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Lee Cooper Matrix - стильна новинка сезону 2025 року від легендарного фешн бренду Lee Cooper.Дизайн годинників Lee Cooper розроблений відомим британський дизайнерським бюро та поєднує в собі нотки елегантного британського стилю разом з останніми трендами у світі фешн. Годинники Lee Cooper комплектуються всесвітньо відомими механізмами Miyota, виконані зі сталі та мають офіційну гарантію бренду. В Україні представлені ексклюзивно.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lee Cooper |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Стекло | Минеральное |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 73 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація дати, дня тижня |
| Диаметр | 48x44 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Великі |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 48х40x11 |
| Стиль | Классический |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси |
| Толщина | 11 мм |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпуса | Прямокутний |
| Формат времени | 12 г |
| Функции | Показують дату, день тижня, подвійний час, 24-годинний формат часу |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
| Ширина ремешка | 24 мм |
- Цена: 2 495 ₴
- В наличии
- Код: 1975
2 495 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00
Lee Cooper Matrix
В наличии2 495 ₴

