+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





North Edge Fortess
Описание
Характеристики
Информация для заказа
North Edge - бренд тактичних годинників. Годинники призначені для використання в екстремальних умовах. Вони витримують 5 метрів під водою, ультрахолодні температури та мають все необхідне для будь-якої життєвої ситуації. Бренд North Edge широко цінується й використовується військовими, моряками та пілотами по всьому світу і має репутацію наднадійних і якісних годинників. В Україні представлений вперше, ексклюзивно в нашому магазині.Fortess є новинкою року, її особливістю, крім нового дизайну, є таймер, будильник з функцією "Анти-засипання" та надійний протиударний корпус.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Детальніше про функції:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | North Edge |
| Цвет корпуса | Черный |
| Стекло | Минеральное |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Години, хвилини, секунди |
| Вага, г | 51 |
| Вид індикації | Арабські цифри, індекси |
| Водостойкость | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 22 см (регулюється) |
| Диаметр | 46,1 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Чорний |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Каучуковий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 46,1х15,4 |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Толщина | 15,4 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 г |
| Функции | Підсвічування, будильник, секундомір, таймер, світовий час, погодинний сигнал часу |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
| Ширина ремешка | 26,5 мм |
- Цена: 1 895 ₴
- В наличии
- Код: 2269
1 895 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00







