+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Skmei Transformer Red II
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колекція Skmei складається з надійних моделей годинників. Цей годинник чудово підійде для любителів активного відпочинку і спортивного стилю. Годинник Skmei легко витримає воду, незначні удари і падіння.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skmei |
| Габаритные размеры | |
| Толщина | 10 мм |
| Диаметр | 31 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, години |
| Вага, г | 60 г |
| Вид індикації | Мітки |
| Водостойкость | 0 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для жінок | Для жінок |
| Длина ремешка | 22 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Материал ремня | Каучуковий |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Тип часов | Класичні годинники |
| Тип крепежа | Ремінець |
| Тип механизма | Quartz |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Прямокутний |
| Формат времени | 12/24 г |
| Функции | При натисканні кнопки показується час, дата, місяць, день тижня. |
- Цена: 299 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1288
299 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00




