+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Carnival Luiza White Flower, 2 ремінці
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Жіночі механічні годинники Carnival – це втілення престижу та надійності у кожній деталі. Оснащені високоточним японським механізмом із 25 каменями, вони забезпечують стабільну та довговічну роботу. Завдяки сапфіровому склу годинник стійкий до подряпин і зберігає бездоганний вигляд протягом багатьох років.Ми пропонуємо офіційну гарантію 12 місяців та є єдиними ексклюзивними представниками Carnival в Україні, що гарантує оригінальність кожної моделі.Основні переваги Carnival: • японський механізм із 25 каменями; • міцне сапфірове скло; • офіційна гарантія 12 місяців; • ексклюзивна дистрибуція в Україні; • преміальний дизайн та бездоганна якість.Годинники Carnival створені для жінок, які цінують престиж, точність та безкомпромісну якість.Примітка: Ремінець який зображено на головному фото являється додатковим і вкладається в посилку окремо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Carnival |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Тип механизма | Механический |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 32 мм |
| Толщина | 12 мм |
| Ширина ремешка | 16 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 120 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для жінок | Для жінок |
| Длина ремешка | 18,5 см (регулюється) |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Дворівнева Carnival |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь вищої проби |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Механічний з автозаводом |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 33х12 |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Классический |
| Тип | Женские |
| Тип часов | Класичні годинники |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Мітки |
| Точность хода | +/- 30 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 ч |
| Характеристики механізму | автозавод (25 каменів, Японія) |
- Цена: 3 995 ₴
- В наличии
- Код: 2276
3 995 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00






