+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Skmei Neon Silver
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Skmei – це бренд, який завоював довіру мільйонів користувачів у всьому світі завдяки поєднанню сучасного дизайну, надійності та доступної ціни. Годинники цієї марки створені для активних людей, які цінують стиль та практичність у будь-яких умовах.Моделі Skmei відзначаються підвищеною міцністю та функціональністю: вони витримують повсякденні навантаження, контакт із водою та стабільно працюють навіть у складних погодних умовах. Це саме той аксесуар, який стане вашим надійним партнером у спорті, подорожах та щоденному ритмі життя.Завдяки поєднанню високої якості та привабливого дизайну, Skmei заслужено входить у число найпопулярніших брендів на українському та європейському ринках.До кожного годинника додається офіційна гарантія 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skmei |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Материал | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 45 мм |
| Толщина | 14 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостойкость | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 23 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Чорний |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Материал ремня | Каучуковий |
| Механизм | Кварцевий |
| Можливість зняти ремінець | Нет |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 45х14 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 г |
| Функции | Секундомір, будильник, дата, день тижня, місяць |
- Цена: 595 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1068
595 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00


