+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Winner Triumph R-Series, 2 ремінці
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Механічні годинники Winner – це поєднання класики та сучасного стилю за доступною ціною. Прозора задня кришка та скелетон-дизайн дозволяють бачити роботу механізму, що додає годиннику особливого шарму.Ці моделі створені для чоловіків, які цінують індивідуальність, практичність та надійність. Якісний механізм працює без батарейок, використовуючи енергію заводу, а міцний корпус і ремінець забезпечують комфорт у щоденному носінні.Переваги годинників Winner:стильний скелетон-дизайн;механічний завод без батарейки;якісний корпус та ремінець;офіційна гарантія 12 місяців;ми є офіційними дистриб’юторами Winner в Україні.Годинники Winner підкреслять ваш характер і стануть надійним аксесуаром на кожен день.Примітка: Ремінець який зображено на головному фото являється додатковим і вкладається в посилку окремо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Winner |
| Цвет корпуса | Черный |
| Стекло | Минеральное |
| Тип механизма | Механический |
| Источник питания | Батарейка |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 40 мм |
| Толщина | 15 мм |
| Ширина ремешка | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Індекси, римські цифри |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 23 см (регулюється) |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Розкладна з подвійним замком |
| Колір ремінця/браслета | Чорний |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Механічний з автозаводом |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 40х15 |
| Стиль | Классический |
| Тип стрілок | Фосфорні |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси, римські цифри |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 г |
| Характеристики механізму | Автозавод |
- Цена: 153 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 2287
153 999 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00





