+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Carnival Black Jack R-Series, 2 ремінці
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чоловічі кварцеві годинники Carnival – це втілення престижу та надійності у кожній деталі. Оснащені високоточним японським механізмом, вони забезпечують стабільну та довговічну роботу. Завдяки сапфіровому склу годинник стійкий до подряпин і зберігає бездоганний вигляд протягом багатьох років.Ми пропонуємо офіційну гарантію 12 місяців та є єдиними ексклюзивними представниками Carnival в Україні, що гарантує оригінальність кожної моделі.Основні переваги Carnival: • японський механізм; • міцне сапфірове скло; • офіційна гарантія 12 місяців; • ексклюзивна дистрибуція в Україні; • преміальний дизайн та бездоганна якість.Годинники Carnival створені для чоловіків, які цінують престиж, точність та безкомпромісну якість.Примітка: Ремінець який зображено на головному фото являється додатковим і вкладається в посилку окремо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Carnival |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 39 мм |
| Толщина | 11 мм |
| Ширина ремешка | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 120 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 20 см (регулюється) |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Фірмова Carnival |
| Колір ремінця | Чорний |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь вищої проби |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Классический |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Точность хода | +/- 30 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 ч |
| Функции | Показують дату, день тижня |
| Характеристики механізму | Японія |
- Цена: 3 295 ₴
- В наличии
- Код: 2288
3 295 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00






