+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Baosaili BOX IBSO УЦІНКА
Описание
Характеристики
Информация для заказа
УЦІНКА! Набір повністю новий але без підвіски (з годинником та сережками)!Baosaili BOX - ексклюзивний подарунковий набір для дівчини. В комплект входять витончений годинник Baosaili, сережки і ланцюжок з кулоном. Всі три аксесуари поєднуються разом у вишуканий образ й доповнюють один одного. Набір йде з безкоштовною подарунковою коробочкою та ідеально підійде на подарунок для найближчих.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baosaili |
| Стекло | Минеральное |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 30 мм |
| Толщина | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Години Секунди Хвилини |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для жінок | Для жінок |
| Длина ремешка | 20 см (регулюється) |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Цвет корпуса | Золотистый |
| Колір ремінця | Золотистий |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 30х8 |
| Стиль | Классический |
| Тип | Женские |
| Тип часов | Класичні годинники |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси |
| Фабрика зборки | Китай Японія |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 г |
| Характеристики механізму | Японія |
- Цена: 211 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 2290
211 999 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00







