+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





WishDoIt Baron Imperial Black, 2 ремінці
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чоловічі годинники WishDoIt – це гармонійне поєднання японської точності та сучасного дизайнерського підходу.Кожна модель створена для чоловіків, які прагнуть підкреслити свій характер, індивідуальність та бездоганний смак.• Японський механізм – надійне серце годинника, що забезпечує точність та довговічність.• Оригінальний дизайн – сміливі лінії, продумані деталі та стильні акценти роблять кожну модель унікальною.• Практичність і витривалість – годинник створений для щоденного використання, зберігаючи при цьому елегантний вигляд у будь-якій ситуації.WishDoIt – це більше, ніж годинник. Це вираз вашого стилю, впевненості та статусу.Він однаково доречно виглядатиме як у діловому середовищі, так і у повсякденному образі.У комплекті надається офіційна гарантія на 12 місяців, що підтверджує якість та надійність бренду.Примітка: Годинник комплектується 2 ремінцями: основний - шкіряний та додатковий - soft-touch каучуковий ремінець з текстурою під шкіру та магнітною застібкою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WishDoIt |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Стекло | Минеральное |
| Тип механизма | Механический |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 41 мм |
| Толщина | 15 мм |
| Ширина ремешка | 22 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Секунди, хвилини, години |
| Вага, г | 120 |
| Вид індикації | Римські цифри |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 21,5 см (регулюється) |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця | Чорний |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Шкіряний |
| Механизм | Механічний з автозаводом |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Сріблястий |
| Особенности | Скелетон |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 41х15 |
| Стиль | Классический |
| Тип | Мужские |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Точность хода | +/- 30 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 ч |
| Характеристики механізму | Автозавод (Японія) |
- Цена: 2 895 ₴
- Нет в наличии
- Код: 2294
2 895 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00




