+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Poedagar Great Limited Lady
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Poedagar - це поєднання елегантності, точності та сучасного стилю. Годинники цього бренду створені для тих, хто цінує витонченість у деталях та прагне підкреслити свою індивідуальність.Кожна модель Poedagar - це:Якісні матеріали: нержавіюча сталь, міцне мінеральне скло, надійні кварцові механізми.Стильний дизайн: від класичних рішень до сучасних спортивних форм.Функціональність: водозахист, індикатор дати, світловідбивні стрілки та інші корисні функції.Poedagar - це ідеальний вибір для ділових зустрічей, повсякденного стилю або особливих подій. Це не просто годинник - це вираз вашого смаку, впевненості та стилю.Poedagar Great Limited Lady виконаний у двох розмірах жіночому й чоловічому, тому їх можна носити як парні годинники для половинок.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | POEDAGAR |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Стекло | Минеральное |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 31 мм |
| Толщина | 11 мм |
| Ширина ремешка | 19 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Індекси, крапки, арабські цифри |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для жінок | Для жінок |
| Длина ремешка | 19 см (регулюється) |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Зелений |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 31х11 |
| Стиль | Классический |
| Тип | Женские |
| Тип часов | Класичні годинники |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси, крапки, арабські цифри |
| Точность хода | +/- 1 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 г |
| Функции | Дата |
- Цена: 975 ₴
- В наличии
- Код: 2305
975 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00




