+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Winner Black Pure Silver, 2 ремінці
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Механічні годинники Winner – це поєднання класики та сучасного стилю за доступною ціною. Прозора задня кришка та скелетон-дизайн дозволяють бачити роботу механізму, що додає годиннику особливого шарму.Ці моделі створені для чоловіків, які цінують індивідуальність, практичність та надійність. Якісний механізм працює без батарейок, використовуючи енергію заводу, а міцний корпус і ремінець забезпечують комфорт у щоденному носінні.Переваги годинників Winner: • стильний скелетон-дизайн; • механічний завод без батарейки; • якісний корпус та ремінець; • офіційна гарантія 12 місяців; • ми є офіційними дистриб’юторами Winner в Україні.Годинники Winner підкреслять ваш характер і стануть надійним аксесуаром на кожен день.Годинник комплектується 2 ремінцями: Основний - шкіряний чорний ;Додатковий - сріблястий металевий браслет.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Winner |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Стекло | Минеральное |
| Тип механизма | Механический |
| Источник питания | Батарейка |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 41 мм |
| Толщина | 13 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вид індикації | Римські цифри |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 22,5 см (регулюється) |
| Додатковий ремінець | Сталь |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Чорний |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Шкіряний |
| Механизм | Механічний |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 41х13 |
| Стиль | Классический |
| Тип стрілок | Фосфорні |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Римські |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 г |
- Цена: 1 295 ₴
- В наличии
- Код: 2307
1 295 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00





