+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Poedagar Select Silver Metal, 2 ремінці
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Poedagar - це поєднання елегантності, точності та сучасного стилю. Годинники цього бренду створені для тих, хто цінує витонченість у деталях та прагне підкреслити свою індивідуальність.Кожна модель Poedagar - це:Якісні матеріали: нержавіюча сталь, міцне мінеральне скло, надійні кварцові механізми.Стильний дизайн: від класичних рішень до сучасних спортивних форм.Функціональність: водозахист, індикатор дати, світловідбивні стрілки та інші корисні функції.Poedagar - це ідеальний вибір для ділових зустрічей, повсякденного стилю або особливих подій. Це не просто годинник - це вираз вашого смаку, впевненості та стилю.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Годинник комплектується 2 ремінцями: Основний - нейлоновий зелений;Додатковий - сріблястий металевий браслет.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | POEDAGAR |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Стекло | Минеральное |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 45 мм |
| Толщина | 14 мм |
| Ширина ремешка | 22 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, години |
| Вага, г | 85 |
| Вид індикації | Арабські цифри, індекси, крапки |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 22,5 см (регулюється) |
| Додатковий ремінець | Сталь |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Зелений |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Шкіряний |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Зелений |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 45х14 |
| Стиль | Классический |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 г |
| Функции | Система День-Ніч, секундомір, дата |
| Характеристики механізму | Японія |
- Цена: 21 999 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2309
21 999 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00





