+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Hemsut Standart
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Класичний чоловічий годинник Hemsut WLISTH Watch — ідеальне поєднання елегантного дизайну та практичності. Модель виконана у стриманому класичному стилі, що чудово підходить як для ділового образу, так і для повсякденного використання.Циферблат із чіткими арабськими цифрами забезпечує легке зчитування часу, а контрастні сині стрілки додають годиннику особливого шарму. Зручне віконце дня тижня та дати дозволяє завжди бути в курсі актуальної дати. Коричневий шкіряний ремінець комфортно сидить на зап’ясті та підкреслює класичний стиль аксесуара.Міцний металевий корпус і водозахист до 30 метрів забезпечують надійність у повсякденному використанні.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hemsut |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Стекло | Минеральное |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 40 мм |
| Толщина | 12 мм |
| Ширина ремешка | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 71 |
| Вид індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 23 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Шкіряний |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 40х12 |
| Стиль | Классический |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 г |
| Функции | Дата, день тижня |
- Цена: 989 ₴
- В наличии
- Код: 2311
989 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00




