+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Poedagar Magic White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Poedagar - це поєднання елегантності, точності та сучасного стилю. Годинники цього бренду створені для тих, хто цінує витонченість у деталях та прагне підкреслити свою індивідуальність.Кожна модель Poedagar - це:Якісні матеріали: нержавіюча сталь, міцне мінеральне скло, надійні кварцові механізми.Стильний дизайн: від класичних рішень до сучасних спортивних форм.Poedagar - це ідеальний вибір для ділових зустрічей, повсякденного стилю або особливих подій. Це не просто годинник - це вираз вашого смаку, впевненості та стилю.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | POEDAGAR |
| Стекло | Минеральное |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 25 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Ширина ремешка | 14 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Секунди, хвилини, години |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для жінок | Для жінок |
| Длина ремешка | 21 см (регулюється) |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Цвет корпуса | Золотистый |
| Колір ремінця | Золотистий |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 25х11 |
| Стиль | Классический |
| Тип | Женские |
| Тип часов | Класичні годинники |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси |
| Точность хода | +/- 1 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Прямокутний |
| Формат времени | 12 г |
| Функции | Дата |
- Цена: 35 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 2316
35 999 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00


