+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Poedagar Good
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Poedagar - це поєднання елегантності, точності та сучасного стилю. Годинники цього бренду створені для тих, хто цінує витонченість у деталях та прагне підкреслити свою індивідуальність.Кожна модель Poedagar - це:Якісні матеріали: нержавіюча сталь, міцне мінеральне скло, надійні кварцові механізми.Стильний дизайн: від класичних рішень до сучасних спортивних форм.Функціональність: водозахист, індикатор дати, світловідбивні стрілки та інші корисні функції.Poedagar - це ідеальний вибір для ділових зустрічей, повсякденного стилю або особливих подій. Це не просто годинник - це вираз вашого смаку, впевненості та стилю.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | POEDAGAR |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Стекло | Минеральное |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 45 мм |
| Толщина | 13 мм |
| Ширина ремешка | 22 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 22 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 45х13 |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 г |
| Функции | Секундомір, таймер, будильник, підсвічування, час показується на циферблаті й стрілками, дата, день тижня, місяць |
- Цена: 47 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 2317
47 999 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00






