+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Naviforce Kvantum Black Steel, 2 ремінці
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бренд Naviforce спеціалізується на створенні годинників, які не тільки вражають своїм стильним дизайном, але й відповідають високим стандартам довговічності та захисту від негативних зовнішніх факторів.Годинники Naviforce відрізняються своєю високою стійкістю до механічних пошкоджень і зносу. Вони витримують удари, падіння й надзвичайні навантаження, що забезпечує їх надійну функціональність навіть в найскладніших умовах. Під час занять спортом, активного відпочинку або професійних завдань, годинники Naviforce готові вистояти перед випробуваннями.Щоб забезпечити точний хід годинників, комплектуються оригінальними кварцовими механізмами від відомих виробників, таких як Citizen і Seiko. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю та довговічністю, що гарантує, що годинники Naviforce будуть служити вам протягом багатьох років.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Годинник комплектується 2 ремінцями: Основний - каучуковий жовтий;Додатковий - чорний металевий браслет.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Naviforce |
| Цвет корпуса | Черный |
| Стекло | Минеральное |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 45 мм |
| Толщина | 14 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Арабські цифри, індекси |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 22 см (регулюється) |
| Додатковий ремінець | Сталь |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Жовтий |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Каучуковий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Нет |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 45х14 |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси, Арабські цифри |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 г |
| Характеристики механізму | Seiko (Японія) |
- Цена: 4 197 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 2328
4 197 999 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00






