+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Besta Mars Premium Leather Black, 2 ремінці
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Besta Mars - спільна розробка українського бренду Besta разом з Cheetah.Besta - це український бренд якісних годинників. Кожна модель створена для тих, хто цінує якість, інноваційний дизайн і функціональність. • Бренд: Український бренд із власними запатентованим дизайнами. • Механізм: Надійний механізм забезпечує точний хід. • Гарантія: 12 місяців гарантії підтверджують якість годинників. • Міцність: Витримують високі навантаження та екстремальні умови.Ззаду виконане витончене гравіювання Тризуба та напис Героям Слава!Годинник комплектується 2 ремінцями: Основний - чорний металевий браслет;Додатковий - чорний ремінець з натуральної шкіри.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Besta |
| Цвет корпуса | Черный |
| Стекло | Минеральное |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 42 мм |
| Толщина | 12 мм |
| Ширина ремешка | 22 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 160 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 21 см (регулюється) |
| Додатковий ремінець | Шкіра |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця | Чорний |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 42х12 |
| Стиль | Классический |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Фабрика зборки | Україна |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 г |
| Функции | Хронограф, секундомір, дата |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
- Цена: 2 195 ₴
- В наличии
- Код: 2330
2 195 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00





