+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Skmei Favourite Black Steel, 2 ремінці
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Skmei – це бренд, який завоював довіру мільйонів користувачів у всьому світі завдяки поєднанню сучасного дизайну, надійності та доступної ціни. Годинники цієї марки створені для активних людей, які цінують стиль та практичність у будь-яких умовах.Моделі Skmei відзначаються підвищеною міцністю та функціональністю: вони витримують повсякденні навантаження та стабільно працюють навіть у складних погодних умовах. Це саме той аксесуар, який стане вашим надійним партнером у спорті, подорожах та щоденному ритмі життя.Завдяки поєднанню високої якості та привабливого дизайну, Skmei заслужено входить у число найпопулярніших брендів на українському та європейському ринках.До кожного годинника додається офіційна гарантія 12 місяців.Годинник комплектується 2 ремінцями: Основний - шкіряний коричневий;Додатковий - чорний металевий браслет.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skmei |
| Цвет корпуса | Черный |
| Стекло | Минеральное |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 49 мм |
| Толщина | 17 мм |
| Ширина ремешка | 24 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри, індекси |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 22 см (регулюється) |
| Додатковий ремінець | Сталь |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Шкіряний |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Великі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 49х17 |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 г |
| Функции | Секундомір, таймер, будильник, підсвічування, час показується на циферблаті й стрілками, дата, день тижня, місяць |
- Цена: 1 495 ₴
- В наличии
- Код: 2332
1 495 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00




