+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





North Edge Laker Iron Edition, 2 ремінці
Описание
Характеристики
Информация для заказа
North Edge - це високотехнологічний бренд тактичних годинників, створений спеціально для професіоналів, які щодня стикаються з екстремальними викликами. Військові, пілоти, моряки, рятувальники та активні мандрівники - усі вони обирають North Edge у найвідповідальніші моменти.Ці годинники розроблені для роботи в надзвичайно складних умовах, де важлива кожна секунда, а техніка не має права на помилку. Вони поєднують у собі:Високу точність - механізми годинників забезпечують стабільну роботу в будь-яких умовах.Надійність конструкції - ударостійкий корпус та скло, захищене від подряпин, дозволяють використовувати годинник навіть у найжорсткіших сценаріях.Функціональність для виживання.Годинники North Edge виготовлені з якісних матеріалів, що забезпечують довговічність та витривалість - як зовнішніх елементів, так і внутрішніх механізмів.Водонепроникність - дозволяє використовувати їх під дощем, у морській воді або при зануренні (залежно від конкретної моделі).Кожен годинник North Edge постачається з офіційною гарантією на 1 рік, що підтверджує якість годинників.Годинник комплектується 2 ремінцями: Основний - каучуковий чорний;Додатковий - чорний металевий браслет.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | North Edge |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Секунди, хвилини, години |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостойкость | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 23 см (регулюється) |
| Додатковий ремінець | Сталь |
| Диаметр | 44 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Застежка | Класична |
| Цвет корпуса | Черный |
| Колір ремінця | Чорний |
| Материал | Пластик |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Материал ремня | Каучуковий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 44х15 |
| Стекло | Минеральное |
| Пол | Чоловічі |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (Електронний) |
| Толщина | 15 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 г |
| Функции | Хардлес скло, фітнес-трекер, оповіщення з телефону, управління камерою секундомір, підсвічування, будильник. |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
| Ширина ремешка | 22 мм |
- Цена: 2 195 ₴
- В наличии
- Код: 2342
2 195 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00






