



ПРИЛАД ДЛЯ БЕЗПЕРЕРВНОГО КОНТРОЛЮ МІЦНОСТІ СПИРТУ (ПАПУГА ДЛЯ САМОГОНУ) 100 МЛ
Післяплата - 290грн
Передоплата - 270грн
Опис
Даний пристрій є спеціальним приладом, який дозволяє безперервно контролювати і вимірювати спіртуозность (фортеця в спирті або дистилляте). Більш просте назва пристрою - Папуга. Прилад складається з циліндра, в який вставляють ареометр, підводного трубки (вхід розташований в нижній частині пристрою) і відвідної трубки, розташованої вгору. До даного приладу відмінно підходять ареометри АСП-3, а також більшість інших ареометров, представлених на сьогоднішній день.
Правила підключення
Підключати даний прилад слід перед дистиляцією (ректифікацією). Спочатку відбувається з'єднання шланга відбору дистиляту (внутрішньо або зовні) з вхідним з'єднанням Папугу. Далі потрібно підставити ємність під готовий дистилят до вихідного з'єднання приладу контролю або використовувати шланг, прикріплений до вихідного з'єднання і спрямований в чан з готовим дистилятом. Спиртометр поміщають всередину основного циліндра і вже після цього починають дистиляцію (ректифікацію).
Принципи роботи
Таким чином, спирт (самогон), який надходить в даний прилад контролю, заповнює циліндр з спиртометром і переливається через вихідне з'єднання за допомогою шланга в чан з готовим дистилятом. При цьому з'являється спірометра з показаннями міцності напою в даний період часу. Слід зауважити, що максимально точне вимірювання спиртуозності в напої досягається при його температурі 20 °С. При більш високій температурі, спиртометр може показати завищені показники фортеці.
Характеристики
| Розміри (Ш х В): | 120 x 235 мм |
| Діаметр приладу: | 27 мм |
| Зовнішній діаметр вхідний трубки: | 15 мм |
| Зовнішній діаметр вихідної трубки: | 12 мм |
| Внутрішній діаметр вхідний трубки: | 13 мм |
| Внутрішній діаметр вихідної трубки: | 9 мм |
| Висота від носика до низу папуги: | 145 мм |
| Об'єм приладу: | 100 мл |
| НАЗВАНИЕ | ЦЕНА | ТОВАР НА САЙТЕ |
| Виномер | 50 / 60грн | |
| Колба | 90 / 100грн | |
| АСП 0-40% | 140/ 150грн | |
| АСП 40-70% | 140 / 150грн | |
| АСП 70-100% | 140 / 150грн | |
| АСП с колбой | 430 / 450грн | |
| АСП без колбы | 370 / 400грн | |
| АС 3 - сахаромер | 150 / 170грн | |
| "ПОПУГАЙ" | 270 / 290грн |


- Ціна: 279 ₴
- Готово до відправки
480 ₴
279 ₴
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0015:00
- Неділя10:0015:00


