+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33




Водоспад дубовий 10 літрів
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відро-водоспад – це система, яка особливо актуальна для саун і лазень з обмеженим невеликим простором. Немає кращого завершення банної процедури, ніж зануритися в крижану або просто прохолодну воду. Але як бути, якщо немає басейну або ополонку з крижаною водою, а спорудити купіль немає можливості? Решение этого вопроса можно легко найти, если вспомнить старинную русскую баню, в которой зачастую использовались обливные системы. Именно это бондарное изделие позволяет в ограниченном пространстве создать полный цикл банных процедур. Оснастив свою сауну ведром-водопадом, Вы сможете усилить эффект от банных процедур, закончив их обливаниями из водопада. Кроме того, водопад можно использовать отдельно от банных процедур, а именно для контрастного обливания. Это поможет укрепить иммунитет и всегда оставаться бодрым.
Комплектується клапаном впуску з бічною підводкою води (за ГОСТ 21485-94), російського виробництва і чотирма анкерами з наповнювачами для кріплення. Загальний об'єм - 15 літрів. Корисний об'єм - 10 літрів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал ємності | Дуб |
| Об`єм | 10 л |
| Тип ємності | Відро-водоспад |
| Користувальницькі характеристики | |
| виліт від стіни | 47 см |
| висота в робочому положенні | 32 см |
| висота відра | 29 см |
| діаметр відра (верхній) | 35 см |
| діаметр відра (нижній) | 32 см |
| комплектація анкерами для кріплення | Так |
| комплектація впускним клапаном | Так |
| кріплення відра | наскрізна труба з нержавіючої сталі |
| матеріал заклепок | латунь |
| обробка лляним маслом | за домовленністю |
| обручі | нержавіюча сталь |
| з'єднання клепки | мікрошип |
| Ширина | 64 |
- Ціна: 3 600 ₴
- Немає в наявності
3 600 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0015:00
- Неділя10:0015:00


