



UleFone Armor X10 4/32GB Global Grey Гарантія 1 Рік
UleFone Armor X10 4/32GB
Ulefone Armor X10 - один з найяскравіших бюджетних захищених смартфонів 2022 року. Ця модель є по-справжньому доступною, вона виглядає досить круто, адже корпус практично повністю скопійований з моделі прапорманської. Існує багато цікавих додатків та бездротових технологій, тому девайс відрізняється від своїх попередників, і це найкращий спосіб.
Якими фішками ти здивуєшся?
Можливість прослуховувати радіо без з' єднання гарнітури - Ulefone Armor X10 таке вміє. При цьому, разом з крутим зовні корпусом смартфону дісталися і два динаміки від старшої версії, які грають досить добре. Смартфон має додаток NFC для безконтактних платежів, і взагалі взагалі від прапорців девайс відрізняється хіба що відсутність бездротової зарядки.

Залізнезо, з яким можна багато чого зробити.
Процесор у смартфоні встановлений Helio A22, який володіє досить потужними 4 ядрами з частотою до 2 ГГц. Так само працює тут 4 ГБ оперативної пам'яті, які дозволяють процесору повноцінно розкритися. Вмонтована пам'ять - 32 ГБ. Аккумулятор в Юлефон Армор Х10 має місткість в 5180 мАч, якій вистачає на півтора дня. Так само працює модель Android 11 за допомогою якої система дуже стабільна.

Проста, але крутий броник.
У Ulefone Armor X10 Ви отримуєте багато чого: хороший захищений за стандартом IP69K корпус, непогану автономність, два стерео динаміка і багато іншого. Тут є дійсно все необхідне для функціонування сучасної людини. При цьому ви отримаєте задоволення від високої якості збирання девайса, як і сам дизайн, оскільки його скопіювали, але зменшили розміри з моделі Armor 12.

ХАРАКТЕРИСТКИ:
Матеріал для корпусу — Метал, Авіаційний алюміній, Пластик, Полікарбонат, Резіна підвищеної міцності та стійкості, скло
Операційна система — Android 11
СВЯЗЬ
Стандартні зв’язки — 2G; 3G; 4G; (GSM 850/900/1900 MHz, 3G WCDMA 900 / 2100 МГц, 4G LTE)
Кількість IM-карт — 2 SIM
Тип SIM-карти — Nano-SIM
Тип слоту — SIM + Гібридний (SIM або MicroSD)
ЕКРАН
Діагональ дисплею — 5,45"
Роздільна здатність дисплея, пікс. — 1440x720 (HD+)
PPI — 295
Тип матриці — IPS
Мультифікатор — 10 касаний
Технологія захисного скла — Corning Gorilla Glass
ПРОЦЕССОР
Процесор — Helio A22 (MT6761)
Частота процесора — 2,0 ГГц
Кількість ядер — 4
Модель графічного процесора — IMG GE8300
ПАМ’ЯТЬ
Оперативна пам' ять — 4 ГБ
Вбудована пам' ять — 32 ГБ
Суфікс пам' яті — MicroSD до 128 ГБ
КАМЕРА
Головна камера — 13 Мп + 5 Мп + 2 Мп
Фронтальна камера — 5 Мп
Запис відео — FullHD, 30 FPS
БІСПРОВОДНІ ТЕХНОЛОГІЇ
Система навігації — GPS, A-GPS, Galileo, Glonass, BeiDou
Wi-Fi — IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth — Є (V 5.0)
NFC — Є
ДАТЧИКИ
Сканер відбитків пальців — Нет.
ІНТЕРФЕЙС / РОЗ'ЄМИ
OTG — Да.
Роз’єм харчування — Type-C
ЗАЩИЩЕННОСТЬ
IP (степень захисту від проникнення) — IP68, P69K, Військовий сертифікат MIL-STD-810G
Захист від пилу - Пил не може потрапити в пристрій. Повний захист від контакту.
Захист від води - Витримає занурення на глибину до 1,5 м більше 30 хвилин, пристрій при цьому зберігає працездатність і може працювати в завантаженому режимі.
Захист від удару/ занепаду — Корпус і електроніка захищені від падінь і ударів, з висоти до 2 м.
Стекло — Загартований ударпровідний, стійкий до подряпин, ударів та інших механічних ефектів.
Температура — від - 55 °C до + 75 °C
ГАБАРИТИ УСТРІЙСТВА
Вага пристрою — 256 гр
Розміри пристрою — 158,2 х 76,7 х 14,6 мм
ПІТАНІЯ УСТРІЙСТВА
Місткість АКБ — 5180 мАч
Бездротова зарядка — Підтримується
Швидка зарядка — Да.
КОМПЛЕКТ
Телефон. Коробка. Зарядний пристрій. Кабель живлення. (USB) (Type-C) Інструкція.
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Детальніше, уточнюйте у менеджерів перед замовленням або стежте за інформацією на офіційних сайтах виробників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Так |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 5.45 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1440*720 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 295 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio A22 MT6761 |
| Кількість ядер | 4 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Відеопроцесор | PowerVR GE8300 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Зв'язок та комунікації | |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5180 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| FM-радіо | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Ігри | Так |
| Java-додатки | Так |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Обсяг телефонної книги | 1000 номер. |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 158.2 мм |
| Ширина | 76.7 мм |
| Товщина | 14.6 мм |
| Вага | 256 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC | + |
- Ціна: 5 989 ₴
- В наявності
- Код: U8035
6 600 ₴
5 989 ₴
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0015:00
- Неділя10:0015:00



