+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





North Edge Volt 5 Bar
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
North Edge - це бренд тактичних годинників, які спеціально розроблені для військових, пілотів, моряків і т.д., які працюють в надскладних умовах. Ці годинники призначені для використання в екстремальних ситуаціях, де точність, надійність та функціональність є критичними.Модель North Edge Volt - має підвищену водостійкість й ударостійкість. Вона має неперевершений дизайн, високу якість та надійний японський механізм.Бренд North Edge має репутацію надійних і якісних годинників.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Детальніше про функції:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Колір корпусу | Чорний |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Секунди, хвилини, години |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25,7 см (регулюється) |
| Діаметр | 38 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Застібка | Дворівнева |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Бордовий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 38х10,36 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина | 10,36 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
- Ціна: 1 695 ₴
- В наявності
- Код: 2099
1 695 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0015:00
- Неділя10:0015:00







