+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Skmei Girl
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Skmei – це бренд, який завоював довіру мільйонів користувачів у всьому світі завдяки поєднанню сучасного дизайну, надійності та доступної ціни. Годинники цієї марки створені для активних людей, які цінують стиль та практичність у будь-яких умовах.Моделі Skmei витримують повсякденні навантаження та стабільно працюють навіть у складних погодних умовах. Це саме той аксесуар, який стане вашим надійним партнером у спорті, подорожах та щоденному ритмі життя.Завдяки поєднанню високої якості та привабливого дизайну, Skmei заслужено входить у число найпопулярніших брендів на українському та європейському ринках.Skmei Girl - модель розроблена для дівчат від 3-х років. Завдяки невеликому розміру та яскравому дизайну, вона буде чудовим подарунком дівчатам, а також дасть змогу дитині вивчати час та розвиватися.До кожного годинника додається офіційна гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Діаметр | 30 мм мм |
| Дівчата | Дівчата |
| Застібка | Класична |
| Колір ремінця | Фіолетовий |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ременів | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 30х10 |
| Скло | Полікарбонатне |
| Стать | Для дівчаток |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Для дівчаток |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (Електронний) |
| Товщина | 10 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 24 г |
- Ціна: 395 ₴
- В наявності
- Код: 2190
395 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0015:00
- Неділя10:0015:00


