+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33




Водоспад із ясена 10 л. з нерж. вставкою
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відро-водоспад — це система, яка особливо актуальна для саун і лазень з обмеженим невеликим простором. Немає кращого завершення лазневої процедури, ніж зануритися в крижану або просто прохолодну воду. Але як бути, якщо немає басейну або проруби з крижаною водою, а спорудити купель немає можливості?
Розв'язання цього питання можна легко знайти, якщо згадати старовинну баню, у якій часто використовувалися обливні системи. Саме цей бондарний виріб дає змогу в обмеженому просторі створити повний цикл лазневих процедур. Оснасивши свою сауну відром-водопадом, Ви зможете посилити ефект від лазневих процедур, завершивши їх обливаннями з водоспаду. Крім того, водоспад можна використовувати окремо від лазневих процедур, а саме для контрастного обливання. Це допоможе зміцнити імунітет і завжди залишатися бадьорим.
Комплектується клапаном впуску з бічним підведенням води та чотирма анкерами з наповнювачами для кріплення.
ВІДЛИЧКОВІ ОСОБЛИВОСТІ: Завдяки вставці (з ніж. сталі) всередині має довший термін експлуатації, зручний в обслуговуванні, не вимагає зберігання з водою, довговічний.
Загальний об'єм — 15 літрів.
Корисний об'єм — 9-10 літрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ємності | Ясен |
| Об`єм | 10 м.куб |
| Тип ємності | Ведро-водопад |
| виліт від стіни | 43 см |
| висота в робочому положенні | 40 см |
| висота відра | 33 см |
| діаметр відра (верхній) | 30 см |
| діаметр відра (нижній) | 24 см |
| комплектація анкерами для кріплення | Так |
| комплектація впускним клапаном | Так |
| кріплення відра | наскрізна труба з нержавіючої сталі |
| матеріал заклепок | латунь |
| наявність вставки | Так |
| обробка лляним маслом | за домовленністю |
| обручі | нержавіюча сталь |
| з'єднання клепки | мікрошип |
| Ширина | 50 |
- Ціна: 3 960 ₴
- В наявності
3 960 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0015:00
- Неділя10:0015:00


